Про нас

«Атлант-ІФ» – будівельна компанія, яка працює на ринку житлової та комерційної нерухомості з 2013 року, проте добре знана на Прикарпатті задовго до цього. З 2008 року «Атлант-ІФ» займається виготовленням будівельних матеріалів для покриття дахів, комплектуючих та різноманітних аксесуарів.
За цей час компанія заробила бездоганну репутацію і визнання клієнтів та партнерів. Здано в експлуатацію 3 569 м² житла. На сьогоднішній день «Атлант-ІФ» – одна з найвідповідальніших будівельних компаній Івано-Франківська.
Порівняно з іншими БК – ми молода компанія, однак ” НАЙКРАЩЕ – ДЛЯ НАЙКРАЩИХ!” – для нас не просто девіз!!! В цих словах вложено наше відношення, як до людей, котрі придбають у нас помешкання, так і до робіт, які ми проводимо, щоб створити ці помешкання якісними і комфортними.
Придбання нового житла – це початок чогось нового і позитивного! І тому, ми зібрали колектив фахівців найвищої компетенції. Працюємо відкрито з нашими покупцями та партнерами. Всі свої зобов”язання виконуємо якісно і вчасно.
За час свого існування підприємство досягло такого рівня, що силами своїх висококваліфікованих співробітників проводить повний цикл житлового будівництва, починаючи з відводу земельної ділянки, розробки і затвердження проектно-кошторисної документації і закінчуючи продажем власної нерухомості.

Проект Атлант-ІФ

Основною перевагою нашої фірми є витримання планових термінів будівництва та своєчасної здачі в експлуатацію об’єктів.
Колектив БК «Атлант-ІФ» – це висококваліфіковані, енергійні, цілеспрямовані, працівники з великим досвідом роботи, основним завданням яких є сумлінне виконання покладених на них обов’язків для досягнення спільної мети.

 

Зданий Житловий будинок в Івано-Франківську
за адресою вул. Івана Павла II / 10

Житловий будинок в Івано-Франківську
за адресою вул. Івана Павла II / 10

Наші Партнери